Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Grudziądzu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

ZARZĄDZENIE NR 16/19 w sprawie powołania komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży

ZARZĄDZENIE NR 16/19

PREZYDENTA GRUDZIĄDZA

z dnia 4 stycznia 2019 r.

 

w sprawie powołania komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży

 

Na podstawie art. 15 ust. 2a, 2b i 2da ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r., poz. 450 z późn. zm.) zarządzam, co następuje:

§ 1. W celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży, ogłoszonym w dniu 12 grudnia 2018 r., powołuję komisję konkursową w składzie:

    1. Sławomira Gajewska – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Grudziądzu;
    2. Joanna Piasecka-Skóra – Inspektor w Wydziale Edukacji Urzędu Miejskiego w Grudziądzu;
    3. Marlena Kotlewska-Cegłowska – Kierownik Referatu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Wsparcia Społecznego Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

§ 2. Wykonanie Zarządzenia powierzam Naczelnikom Wydziału Edukacji i Wydziału Spraw Społecznych  Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Milena Kubik 10-01-2019 13:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 04-01-2019
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kopczyński 22-01-2019 11:48