ZARZĄDZENIE NR 51/10
PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
z dnia 18 lutego 2010 r.
w sprawie przyznania stypendiów sportowych
Na podstawie § 3 ust.1, § 5 ust.1 regulaminu przyznawania, wstrzymywania i cofania oraz wysokości stypendium sportowego dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym stanowiącego Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr XLVIII/181/05 Rady Miejskiej Grudziądza z dnia 5 grudnia 2005 r. w sprawie zasad i trybu przyznawania stypendiów sportowych zawodnikom osiągającym wysokie wyniki sportowe (publ. Dziennik Urzędowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 24.01.2006 r. Nr 7, poz. 79) zarządzam, co następuje:
§ 1 Przyznać stypendia sportowe zawodnikom:
Lp. |
Imię |
Nazwa Klubu |
Osiągnięcia sportowe |
Wysokość stypendium |
Wysokość pojedynczych miesięcznych rat (w zł) x ilość rat miesięcznych |
1. |
Bernas Paweł |
ALKS „STAL” |
1-srebro – MP Elita, 1-brąz – MP do 23 lat (druż.) |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
2. |
Brylowski Paweł |
ALKS „STAL” |
1-brąz – ME (druż.) 1-złoto – MP Elita (druż.), 2-złoto – MP do 23 lat (druż. 1-srebro –MP Elita ( 1-srebro – MP do 23 lat |
3.400,00 |
680,00 x 5 rat |
4. |
Cywińska Paulina |
ALKS „STAL” |
1-złoto – MP Elita (druż.), 1-srebro – MP Elita (jazda dwójkami), 1-srebro – MP do 23 lat (start wspólny) 2-brąz – MP Elita (indyw.; wyścig punktowy), 1-brąz – MP do 23 lat (druż.) 1-brąz – MP Elita |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
6. |
Dąbrowski Michał |
ASTS „Olimpia” |
1-złoto – MPJ (debel) 1-brąz – MPJ (singel) |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
7. |
Ekert Krzysztof |
MKS „START” |
1-brąz- MPJ |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
8. |
Fehlau Damian |
KW „WISŁA” |
2-brąz – OOM |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
9. |
Giecewicz Magdalena |
KW „WISŁA” |
1-srebro – MPJM na Ergometrach Wioślarskich 1-srebro – OOM |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
10. |
Głogowski Fabian |
ALKS „STAL” |
1-złoto - OOM |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
11. |
Gołębiowski Mateusz |
ASTS „Olimpia”-„Unia” |
1-złoto – Młodz.MP (debel) 1-brąz – Młodz.MP (singel) |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
12. |
Grzebieniewski Stanisław |
Aeroklub Nadwiślański |
1-brąz - MPJ |
800,00 |
200,00 x 4 raty |
13. |
Ignasiak Kamil |
KW „WISŁA” |
2-brąz – OOM |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
14. |
Jasińska Natalia |
Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka |
1-złoto – MPON LA, 1-złoto – Halowe MPON 1-srebro – Halowe MPON 3-srebro – MPON |
1.800,00 |
400,00 zł x 3 raty 300,00 zł x 2 raty |
15. |
Jaszkim Eryk |
Aeroklub Nadwiślański |
1-złoto – MPJ 1-złoto – MPJM 1-srebro - MPJ |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
16. |
Jeziorski Rafał |
ALKS „STAL” |
1-złoto – OOM (druż.) 1-srebro – OOM (indyw.) 3-brąz – OOM (jazda na czas; druż.; wyścig punkt.) 1-brąz – MPJM (druż.) |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
17. |
Kaczmarek Sebastian |
KW „WISŁA” |
1-złoto - MPJ |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
18. |
Kakowski Tomasz |
MKS |
1-brąz – MP Młodzieżowców Mężczyzn (druż.) |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
19. |
Kalwa Łukasz |
MKS |
1-brąz – MP Młodzieżowców Mężczyzn (druż.) |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
20. |
Kardaś Lucjusz |
ALKS „STAL” |
1-złoto – OOM (druż.) |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
21. |
Klinger Oliver |
OPZW |
1-srebro – Drużynowe MP |
1.200,00 |
240,00 x 5 rat |
22. |
Kochański Martin |
MKS „START” |
1-złoto - OOM |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
23. |
Kruszczyńska Julia |
UKS „Ruch” |
2-brąz – Korespond.MP |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
24. |
Kubiak Patryk |
ALKS „STAL” |
1-brąz – OOM (druż.) 1-brąz – MPJM (druż.) |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
25. |
Kudelski Tomasz |
ALKS „STAL” |
1-srebro – MPGórskieJ (start wspólny) |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
26. |
Kwiecińska Natalia |
Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka |
2-złoto – MPJON 1-srebro – MPJON 1-srebro – MPON 1-brąz - MPON |
1.800,00 |
400 zł x 3 raty 300 zł x 2 raty |
27. |
Leszczyński Karol |
KW „WISŁA” |
1-srebro – MPJM na Ergometrach Wioślarskich 2-brąz – OOM |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
28. |
Lewitzka Paulina |
UKS „Ruch” |
1-brąz – Zimowe MP |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
29. |
Listopadzka Paulina |
Shorin-Ryu Karate |
3 miejsce MP, 1 miejsce PP, 2 miejsce PP |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
30. |
Makowski Łukasz |
KW „WISŁA” |
1-brąz – MPJ, 1-brąz – Długodystansowe MP |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
31. |
Maksel Krzysztof |
ALKS „STAL” |
2-brąz – MŚJ (indyw.; druż.) 2-srebro – MEJ (indyw.,druż.) 3-złoto – MPJ (sprint; indyw.; keirin) 1-srebro – MPJ (druż.) |
4.500,00 |
900,00 x 5 rat |
32. |
Maliszewska Klaudia |
Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka |
1- 1-złoto – MPON 2- 1-złoto – MPJON 3- 1-srebro – MPJON 4- 2-srebro – MPON 5- 1-srebro – MPON LA |
1.800,00 |
400 zł x 3 raty 300 zł x 2 raty |
33. |
Markuszewski Patryk |
Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka |
1-złoto-MPS i J (junior), 1-brąz- MPS i J (senior) |
1.800,00 |
400 zł x 3 raty 300 zł x 2 raty |
34. |
Mikulicz Mateusz |
ALKS „STAL” |
2-srebro – OOM 1-brąz – OOM (druż.) 1-brąz – MPJM (druż.) |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
35. |
Mitkowska Natalia |
ALKS „STAL” |
1-złoto – MP Elita (druż.), 1-srebro – MP do 23 lat 1-brąz – MP do 23 lat (druż.) |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
36. |
Niklarz Maria |
UKS „Ruch” |
1-srebro – Międzywojewódzkie MP Młodzików, 1-brąz – MMPM |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
37. |
Nowaczek Mateusz |
ALKS „STAL” |
1-złoto – MP Elita (druż.), 1-srebro – MPJ(start wspólny), 2-brąz – MPJ (indyw.; wyścig punktowy) |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
38. |
Opalińska Marta |
UKS „Arm Fanatic Sport” |
1-srebro – ME, 3-złoto – MP, 1-srebro – MP, 4-złoto - PP |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
39. |
Orłowski Mateusz |
MKS |
1-brąz – MP Młodzieżowców Mężczyzn (druż.) |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
40. |
Pabian Paweł |
KW „WISŁA” |
1-brąz-OOM |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
41. |
Piasecka Klaudia |
KW „WISŁA” |
1-brąz – MPJM w Wioślarstwie Halowym |
800,00 |
200 zł x 4 raty |
42. |
Pik Katarzyna |
ALKS „STAL” |
1-złoto – MP Elita (druż.), 1-brąz – MP do 23 lat (druż.) |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
43. |
Pilewski Piotr |
KW „WISŁA” |
1-brąz – MPJM na Ergometrach Wioślarskich 2-brąz - OOM |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
44. |
Plutowska Marta |
KW „WISŁA” |
1- srebro - OOM |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
46. |
Polus Piotr |
ALKS „STAL” |
1-brąz – MP do 23 lat (druż.) |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
47. |
Sarnecki Rafał |
ALKS „STAL” |
1-złoto – MP do 23 lat (druż.), 1-srebro – MP Elita (druż.) |
2.000,00 |
400,00 x 5 rat |
49. |
Stępniak Grzegorz |
ALKS „STAL” |
1-brąz – ME do 23 lat (druż.) 2-złoto – MP Elita (druż.; scratch) 1-złoto – MP do 23 lat (druż.) 1-brąz – MP do 23 lat (indyw.) 1-brąz – MP Elita (indyw.) |
3.400,00 |
680,00 x 5 rat |
50. |
Sulerzycki Łukasz |
Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka |
1-srebro – MPON, 2-srebro – MPJON, 1-brąz - MPJON |
1.300,00 |
260,00 x 5 rat |
52. |
Tekliński Adrian |
ALKS „STAL” |
1-brąz – ME do 23 lat (druż.) 4-złoto – MP do 23 lat (druż., indyw.) 2-złoto – MP Elita (keirin; druż.), 2-srebro – MP Elita (sprint; indyw.) |
3.400,00 |
680,00 x 5 rat |
53. |
Trepkowski Mateusz |
ALKS „STAL” |
1-srebro – OOM 1-srebro – MPGórskieJM (start wspólny) 1-brąz – OOM (druż.) 1-brąz – MPJM (druż.) |
1.500,00 |
300,00 x 5 rat |
54. |
Wilangowski Mateusz |
KW „WISŁA” |
1-brąz – MPJ, 1-brąz – Długodystansowe MP |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
55. |
Woźnicka Izabela |
KW „WISŁA” |
1-złoto – MPJM w Wioślarstwie Halowym |
1.000,00 |
200,00 x 5 rat |
RAZEM |
80.000,00 |
- |
§ 2 Stypendium wypłacane będzie w okresie od marca do lipca 2010 r.
§ 3 Wykonanie Zarządzenia powierzam Naczelnikowi Wydziału Kultury, Sportu
i Turystyki.
§ 4 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Kamilla Wiśniewska | 26-02-2010 08:12 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | 18-02-2010 | |
Ostatnia aktualizacja: | Tomasz Kopczyński | 11-03-2010 12:26 |