herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Składanie oświadczeń majątkowych w 2021 r.

Szanowni Państwo, w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz wprowadzeniem w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu procedury poddawania kwarantannie korespondencji wpływającej do Urzędu informuję, że:

oświadczenia o swoim stanie majątkowym, osoby zobowiązane (Zastępca Prezydenta Grudziądza, Sekretarz Miasta, Skarbnik Miasta, kierownik jednostki organizacyjnej gminy, osoba zarządzająca i członek organu zarządzającego gminną osobą prawną oraz osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Grudziądza) składają w dwóch egzemplarzach i dołączają do nich dwie kopie swojego zeznania o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym (PIT- składany do właściwego urzędu skarbowego) za rok poprzedni i jego korektą oraz drukiem UPO. Oświadczenia należy sporządzić odręcznie albo pismem maszynowym, przy czym w każdym przypadku oświadczenie należy opatrzyć własnoręcznym (oryginalnym) podpisem.

Oświadczenia należy składać tylko do urny w przyziemiu budynku Urzędu przy
ul. Ratuszowej 1 w zamkniętej kopercie, na której należy dopisać: imię i nazwisko, pełnioną funkcję i miejsce pracy, „oświadczenie majątkowe” i jeżeli chcecie Państwo otrzymać potwierdzenie złożenia oświadczenia adres poczty e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie z adresu p.mazur@um.grudziadz.pl (w ciągu pięciu dni roboczych).

Oświadczenia nie mogą być składane w wersji elektronicznej, a inne ustawowe wymogi dotyczące oświadczeń należy zrealizować bez zmian.

Wszelkich informacji na temat oświadczeń udziela inspektor ochrony danych Piotr Mazur pod nr tel. 56 45 10 470 lub adresem e-mail p.mazur@um.grudziadz.pl.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Mazur 24-03-2020 12:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 24-03-2020
Ostatnia aktualizacja: Piotr Mazur 25-02-2021 11:06