herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje projektu "Program współpracy gminy- miasto Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2011 rok"

Konsultacje projektu „Programu współpracy gminy- miasto Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2011 rok ”

  

Wydział Spraw Społecznych informuje, iż Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.).

 Przedmiotem konsultacji jest projekt „Programu współpracy gminy- miasto Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2011 rok”.

 Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie gminy - miasto Grudziądz.

Uprawnione organizacje i podmioty mogą zgłaszać uwagi i opinie, które należy składać pisemnie wraz z uzasadnieniem proponowanych zmian w terminie od dnia 21 września 2010 r. do dnia 1 października 2010 r. w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres m.kotlewska@um.grudziadz.pl

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Beata Dąbrowska 21-09-2010 11:21
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Dąbrowska 21-09-2010
Ostatnia aktualizacja: Monika Kaźmierczak 22-09-2010 10:53