herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

ZARZĄDZENIE NR 47/13 w sprawie oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej części lokali użytkowych znajdujących się w budynku administracyjno-biurowym w Białym Borze k/Grudziądza z przeznaczeniem na potrzeby Oddziału Budownictwa Inżynieryjnego firmy Skanska SA w Poznaniu oraz sporządzenie wykazu nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę.

 

 

                  ZARZĄDZENIE  NR  47/13

                PREZYDENTA  GRUDZIĄDZA

                                z dnia  18 lutego 2013r.

 

 

w sprawie  oddania  w  dzierżawę  w drodze  bezprzetargowej  części  lokali  użytkowych  znajdujących  się  w  budynku  administracyjno-biurowym w  Białym  Borze

k/Grudziądza  z  przeznaczeniem na  potrzeby Oddziału Budownictwa Inżynieryjnego firmy Skanska SA  w  Poznaniu   oraz sporządzenie wykazu nieruchomości

przeznaczonej do oddania w dzierżawę.

           

 

            Na podstawie  art. 35 ust 1 oraz art. 37 ust. 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r.  o gospodarce nieruchomościami ( Dz. U. z 2010r. Nr  102, poz. 651 z późn.zm.) oraz  § 3 ust. 2  Uchwały Nr 408/98 Zarządu Miasta Grudziądza  z dnia 5 czerwca 1998r.  w sprawie oddania  w dzierżawę na okres do trzech lat nieruchomości stanowiących własność miasta Grudziądza zarządzam, co następuje:

 

            § 1.1. Przeznaczyć  do  oddania  w  dzierżawę  w drodze bezprzetargowej część lokali użytkowych  znajdujących  się  w  budynku  administracyjno-biurowym w  Białym  Borze  k/Grudziądza z  przeznaczeniem na  potrzeby Oddziału Budownictwa Inżynieryjnego firmy Skanska SA  w  Poznaniu.

2. Sporządzić wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę określonej w ust. 1, stanowiący załącznik do niniejszego zarządzenia.

 

§ 2. Wykonanie     zarządzenia    powierza    się     Naczelnikowi    Wydziału    Geodezji  i   Gospodarki Nieruchomościami.

 

§ 3.  Zarządzenie  wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

 

 

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dorota Kozyrska 21-02-2013 15:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 18-02-2013
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Kopczyński 22-02-2013 09:27