herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia: audyt zewnętrzny projektu "Wymiana pokrycia dachu oraz naprawa elewacji budynku głównego Muzeum w Grudziądzu"

Zamawiający gmina – miasto Grudziądz informuje o zamiarze udzielenia zamówienia w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi audytu w ramach projektu „Wymiana pokrycia dachu oraz naprawa elewacji budynku głównego Muzeum w Grudziądzu” (współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013).

Niniejsze zamówienie zostanie udzielone w oparciu o zasady określone w pkt. III ppkt. 3 „Wytycznych w sprawie realizowania zamówień współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w stosunku do których beneficjenci nie są zobowiązani do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych” wersja 8 z dnia 23 grudnia 2014 roku).

                                      

W dniu 9 kwietnia 2015 roku Zamawiający zamierza skierować drogą e-mailową poniższe zapytanie ofertowe do co najmniej trzech wykonawców.

Szczegóły dotyczące ww. zamówienia, w tym sposób, miejsce i termin składania ofert przez zainteresowanych Wykonawców – znajdują się w Zapytaniu ofertowym, które można pobrać poniżej.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Gołąb 09-04-2015 13:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 09-04-2015
Ostatnia aktualizacja: Wojciech Gołąb 09-04-2015 13:36