herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje projektu uchwały w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2016 rok

Wydział Spraw Społecznych informuje, iż Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji projektu uchwały w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2016 rok.

Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Grudziądzu oraz organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 z późn. zm.) prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym na terenie gminy – miasto Grudziądz.

Uprawnione organizacje i podmioty mogą zgłaszać uwagi i opinie na załączonym formularzu, który należy złożyć w terminie od 25 listopada 2015 r. do 9 grudnia 2015 r. w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ngo@um.grudziadz.pl.

W załączeniu znajduje się Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji wraz z projektem uchwały Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2016 rok.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Patrycja Bolibok 25-11-2015 14:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 25-11-2015
Ostatnia aktualizacja: Patrycja Bolibok 25-11-2015 14:32