herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

PREZYDENT GRUDZIĄDZA przedłuża do dnia 4 września 2017 r. termin składania wniosków o wpis na listę biegłych rzeczoznawców majątkowych

O G Ł O S Z E N I E

 

W związku ze skierowanym do rzeczoznawców majątkowych zaproszeniem do składania wniosków o wpis na listę rzeczoznawców majątkowych informuje się, że uległ zmianie załącznik nr 3 do zarządzenia Nr 194/2017 Prezydenta Grudziądza z dnia 15 maja 2017 r. w sprawie zasad powoływania biegłych rzeczoznawców majątkowych na potrzeby postępowań administracyjnych prowadzonych przez Prezydenta Grudziądza, stanowiący wzór umowy regulującej zasady współpracy.

 

W związku z powyższym przedłuża się do dnia 4 września 2017 r. termin składania wniosków o wpis na listę biegłych rzeczoznawców majątkowych.

 

Przed złożeniem wniosku obowiązkowo należy zapoznać się z treścią:

 

- Zarządzenia Nr 354/2017 Prezydenta Grudziądza z dnia 14 sierpnia 2017 r. zmieniającego Zarządzenie Nr 194/2017 Prezydenta Grudziądza z dnia 15 maja 2017 r. w sprawie zasad powoływania biegłych rzeczoznawców majątkowych na potrzeby postępowań administracyjnych prowadzonych przez Prezydenta Grudziądza, opublikowanego na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.grudziadz.pl w zakładce „prawo lokalne” zarządzenia prezydenta”;

 

- wzoru nowej umowy regulującej zasady współpracy;

Ogłoszenie to zostało opublikowane na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.grudziadz.pl w zakładce w zakładce „ informacje” → „gospodarka nieruchomościami” oraz na stronie internetowej Grudziądza www.grudziadz.pl w zakładce „ dla inwestorów” → „gospodarka nieruchomościami” → „lista biegłych rzeczoznawców majątkowych”.

 

Załączniki :

 

1) wzór umowy

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Walczak 21-08-2017 08:42
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 21-08-2017
Ostatnia aktualizacja: - 21-08-2017 08:42