herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje projektu uchwały Rady Miejskiej Grudziądza w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok

Wydział Spraw Społecznych informuje, iż Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej Grudziądzaw sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok.

Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym na terenie gminy - miasto Grudziądz.

Uprawnione organizacje i podmioty mogą zgłaszać uwagi i opinie na załączonym formularzu, który należy złożyć w terminie od dnia 20 października 2017 r. do dnia 3 listopada 2017 r. w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ngo@um.grudziadz.pl.

Treść zarządzenia w sprawie konsultacji oraz formularz w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Milena Kubik 20-10-2017 09:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Milena Kubik 20-10-2017
Ostatnia aktualizacja: Milena Kubik 20-10-2017 10:27