herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje projektu zarządzenia w sprawie procedury zlecania przez gminę-miasto Grudziądz zadań publicznych organizacjom pozarządowym

Wydział Spraw Społecznych informuje, iż Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji projektu zarządzenia zmieniającego zarządzenie w sprawie procedury zlecania przez gminę-miasto Grudziądz zadań publicznych organizacjom pozarządowym i innym podmiotom.

Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie gminy-miasto Grudziądz.

Uprawnione organizacje i podmioty mogą zgłaszać uwagi i opinie  na formularzu stanowiącym Załącznik Nr 2 do zarządzenia, który należy złożyć w terminie od 14 do 28 listopada 2017 r. w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1 (pokój 102 lub 225) lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ngo@um.grudziadz.pl.

W załączeniu znajduje się Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Milena Kubik 14-11-2017 09:48
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Milena Kubik 14-11-2017
Ostatnia aktualizacja: Milena Kubik 14-11-2017 11:21