herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych

Prezydent Grudziądza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnyc poprzez dążenie do zapewnienia ciągłości rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych w formie zakładu aktywności zawodowej.

Oferty należy składać w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1  w terminie do dnia 16 października 2018 r. 

Jednocześnie Prezydent Grudziądza zgodnie z art. 15 ust. 2d ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz.  450 z późn. zm.) zwraca się z prośbą o wskazanie przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy osób do udziału w pracach komisji konkursowej. Przypominamy, że w pracach komisji konkursowej nie mogą uczestniczyć osoby wskazane przez organizacje i podmioty biorące udział w konkursie. Pisemne zgłoszenia należy składać w terminie do dnia 16 października 2018 r. w Wydziale Spraw Społecznych tut. Urzędu zgodnie z załączonym wzorem.

Szczegóły dot. powyższego konkursu w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Milena Kubik 24-09-2018 13:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Milena Kubik 24-09-2018
Ostatnia aktualizacja: - 24-09-2018 13:07