herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej

Prezydent Grudziądza ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej:

  1. „Przygotowanie kolacji wigilijnej dla ok. 450-500 osób bezdomnych i żyjących w niedostatku z terenu Grudziądza”,
  2. „Przygotowanie i przekazanie paczek żywnościowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla rodzin korzystających z pomocy społecznej”,

określonych w „Programie współpracy gminy – miasto Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”.

Podmiotami uprawnionymi do udziału w konkursach są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r., poz. 450 z późn. zm.), prowadzące działalność statutową w zakresie objętym konkursami.

Oferty należy składać w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu przy ul. Waryńskiego 34A w pokoju nr 217 lub nadesłać pocztą w terminie do dnia 24 października 2018 r.

Jednocześnie Prezydent Grudziądza zgodnie z art. 15 ust. 2d ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy do wskazywania osób do udziału w pracach komisji konkursowych. Przypominamy, że w pracach komisji konkursowej nie mogą uczestniczyć osoby wskazane przez organizacje i podmioty biorące udział w danym konkursie. Pisemne zgłoszenia (sporządzone zgodnie z załączonym wzorem) należy składać w Wydziale Spraw Społecznych (pokój nr 102 lub 225) Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1 w terminie do dnia 19 października 2018 r.

Szczegóły dot. powyższego konkursu w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Beata Dąbrowska 28-09-2018 08:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Dąbrowska 27-09-2018
Ostatnia aktualizacja: Beata Dąbrowska 28-09-2018 08:44