herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Prezydent Grudziądza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym dotyczącego zadań wskazanych w „Miejskim Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 rok”, w tym:
1)   prowadzenie przez niepubliczne podmioty placówek wsparcia dziennego;
2)   wspieranie różnorodnych form samopomocy oraz prowadzenie punktów konsultacyjnych dla osób  uzależnionych i ich rodzin.

Oferty należy składać w terminie do dnia 28 lutego 2019 r. w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1 (pok. 102).

Jednocześnie Prezydent Grudziądza, zgodnie z art. 15 ust. 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm.) zaprasza do wskazania przez organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy osób do udziału w pracach komisji konkursowej. Przypominamy, że w pracach komisji konkursowej nie mogą uczestniczyć osoby wskazane przez organizacje i podmioty biorące udział w konkursie.

W załączeniu Zarządzenie Nr 43/19 Prezydenta Grudziądza dot. powyższego konkursu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Milena Kubik 04-02-2019 10:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Milena Kubik 04-02-2019
Ostatnia aktualizacja: Milena Kubik 23-12-2019 08:17