herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej pn. "Prowadzenie Centrum Wspierania Rodzin (CWR) w ramach projektu partnerskiego pn. Rodzina w Centrum 2 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego"

Prezydent Grudziądza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej pn. „Prowadzenie Centrum Wspierania Rodzin (CWR) w ramach projektu partnerskiego pn. Rodzina w Centrum 2 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego”.

Podmiotami uprawnionymi do udziału w konkursie są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r., poz. 688 z późn. zm.) prowadzące działalność statutową w zakresie objętym konkursem.

Oferty należy składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie przy ul. Waryńskiego 34 A do dnia 23 grudnia 2019 r. do godz. 15:30.

Jednocześnie Prezydent Grudziądza zgodnie z art. 15 ust. 2d ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r., poz. 688 z późn. zm.) zwraca się z prośbą o wskazanie przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy osób do udziału w pracach komisji konkursowej. Przypominamy, że w pracach komisji konkursowej nie mogą uczestniczyć osoby wskazane przez organizacje i podmioty biorące udział w konkursie.

Pisemne zgłoszenia, sporządzone zgodnie z załączonym formularzem, należy składać w Wydziale Komunikacji Społecznej (pokój nr 324) Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1 w terminie do dnia 13 grudnia 2019 r. do godz. 13:30.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują sie w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Milena Kubik 02-12-2019 16:21
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Milena Kubik 02-12-2019
Ostatnia aktualizacja: Milena Kubik 03-12-2019 07:31