herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje z organizacjami projektu uchwały w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2020 rok

Wydział Komunikacji Społecznej informuje, iż Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688 z późn. zm.).
 
Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2020 rok.
 

Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Grudziądzu oraz organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/wym. ustawy prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie gminy - miasto Grudziądz.

Uprawnione organizacje i podmioty mogą zgłaszać uwagi i opinie na załączonym formularzu, który należy złożyć w terminie do dnia 2 stycznia 2020 r. w Wydziale Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ngo@um.grudziadz.pl.
 
Treść zarządzenia w sprawie konsultacji oraz projekt uchwały znajduje się w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Milena Kubik 18-12-2019 10:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Milena Kubik 18-12-2019
Ostatnia aktualizacja: - 18-12-2019 10:40