herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje projektu uchwały w sprawie Programu współpracy gminy-miasto Grudziądz z organizacjami pozarządowymi w 2021 roku

Wydział Komunikacji Społecznej informuje, że Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057).
 
Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie Programu współpracy gminy-miasto Grudziądz z organizacjami pozarządowymi  w 2021 roku.
 
Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie gminy - miasto Grudziądz.
 

Uprawnione organizacje i podmioty mogą zgłaszać uwagi i opinie na załączonym formularzu, który  w terminie od  29 października  do 12 listopada  2020 r. należy:

1) złożyć wrzucając do urny usytuowanej w wejściu do Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1 albo

2)  przesłać w formie skanu pocztą elektroniczną na adres ngo@um.grudziadz.pl.

Treść zarządzenia w sprawie konsultacji oraz projekt programu współpracy znajduje się w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Milena Kubik 28-10-2020 14:42
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Milena Kubik 28-10-2020
Ostatnia aktualizacja: Milena Kubik 28-10-2020 15:29