herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje społeczne dotyczące "Analizy kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem autobusów zeroemisyjnych przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej dla gminy - miasto Grudziądz"

Wydział Komunikacji Miejskiej informuje, że Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji społecznych z mieszkańcami Grudziądza projektu „Analizy kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem, przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych dla gminy-miasto Grudziądz”.

Konsultacje społeczne odbędą się w okresie od 14 października 2021 r. do 4 listopada 2021 r. na całym obszarze gminy-miasta Grudziądz.

Konsultacje polegać będą na złożeniu uwag do projektu dokumentu, o którym mowa w §1:

  1. za pośrednictwem platformy konsultacyjnej https://grudziadz.konsultacjejst.pl, lub 
  2. korespondencyjnie na adres Wydziału Komunikacji Miejskiej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Piłsudskiego 51, 86-300 Grudziądz, lub
  3. ustnie do protokołu, w siedzibie Wydziału Komunikacji Miejskiej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Piłsudskiego 51, 86-300 Grudziądz.

Treść zarządzenia w sprawie konsultacji wraz z formularzem zgłaszania uwag i analizą kosztów i korzyści 2021 znajdują się w załączeniu

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sylwia Wojtakowska 13-10-2021 13:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Sylwia Wojtakowska 13-10-2021
Ostatnia aktualizacja: Sylwia Wojtakowska 18-10-2021 12:44