herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji "Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego na lata 2021-2027 z elementami strategii rozwoju elektromobilności dla gminy miasta Grudziądz i gmin ościennych, które zawarły z gminą miasto Grudziądz porozumienia w zakresie organizacji transportu"

Wydział Komunikacji Miejskiej informuje, że Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji społecznych z mieszkańcami Grudziądza do opracowania aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego na lata 2021-2027 z elementami strategii rozwoju elektromobilności dla gminy miasta Grudziądz i gmin ościennych, które zawarły z gminą miasto Grudziądz porozumienia w zakresie organizacji transportu”.

Konsultacje społeczne odbędą się w okresie od 14 października 2021 r. do 4 listopada 2021r

Konsultacje polegać będą na złożeniu uwag do projektu dokumentu:

  1. za pośrednictwem platformy konsultacyjnej https://grudziadz.konsultacjejst.pl lub korespondencyjnie na adres Wydziału Komunikacji Miejskiej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Piłsudskiego 51, 86-300 Grudziądz. wypełniając formularz zgłaszania uwag zamieszczony na platformie konsultacyjnej.

Treść zarządzenia w sprawie konsultacji wraz z formularzem zgłaszania uwag i Planem Transportowym znajdują się w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sylwia Wojtakowska 13-10-2021 13:41
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Sylwia Wojtakowska 13-10-2021
Ostatnia aktualizacja: Sylwia Wojtakowska 13-10-2021 13:42