herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

LIV sesja Rady Miejskiej Grudziądza 1 grudnia 2021 r.

Przewodniczący Rady  zwołuje:

LIV  sesję Rady Miejskiej Grudziądza w dniu 1 grudnia 2021 r. o godz. 11:00 w Sali 301 Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, przy ul. Ratuszowej 1.

Porządek Obrad* :

 1. Sprawy porządkowe:
 1. otwarcie sesji i stwierdzenie quorum,
 2. przedstawienie porządku obrad,
 3. przyjęcie protokołów z: XLVIII i XLIX sesji.
 1. Uchwała w sprawie zawarcia porozumienia międzygminnego z Gminą Jeżewo na realizację zadań w zakresie opieki nad bezdomnymi zwierzętami.
 2. Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie sposobu sprawiania pogrzebu przez gminę-miasto Grudziądz.
 3. Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla placówek wychowania przedszkolnego, przedszkoli specjalnych, przedszkoli integracyjnych, szkół, szkół integracyjnych i placówek, dla których gmina-miasto Grudziądz jest organem rejestrującym oraz trybu kontroli prawidłowości ich pobierania i wykorzystania.
 4. Uchwała w sprawie zawarcia porozumienia z Powiatem Grudziądzkim dotyczącego powierzenia Powiatowi Grudziądzkiemu realizacji zadania organizacji publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej.
 5. Uchwała w sprawie  określenia przystanków komunikacyjnych, warunków i zasad korzystania oraz stawki opłaty za korzystanie z przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest gmina – miasto Grudziądz.
 6. Uchwała w sprawie sposobu ustalania wysokości opłat dodatkowych z tytułu przewozu osób, zabranych ze sobą do przewozu rzeczy i zwierząt oraz wysokości opłaty manipulacyjnej.
 7. Uchwała w sprawie określenia przepisów porządkowych obowiązujących przy przewozie osób i bagażu środkami publicznego transportu zbiorowego.
 8. Uchwała w sprawie harmonogramu terminów obrad Rady Miejskiej Grudziądza na 2022 rok.
 9. Sprawozdanie Prezydenta Grudziądza z działalności.
 10. Informacje o bieżącej sytuacji Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu.
 11. Informacje w sprawach bieżących związane z działalnością Prezydenta Grudziądza nieobjęte sprawozdaniem, o którym mowa w pkt 10.
 12. Oświadczenia.
 13. Zakończenie obrad.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Józefa Podlaska 18-11-2021 11:48
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 18-11-2021
Ostatnia aktualizacja: Józefa Podlaska 18-11-2021 11:49