herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszar położony pomiędzy ulicami Rydygiera, Rowem Hermana, granicą administracyjną miasta, Jaskółczą i Warszawską w Grudziądzu

PP-II.6721.1.2011                                                                                                       Grudziądz, 06.05.2011 r.

                                                           

                                

 

       

O G Ł O S Z E N I E

P r e z y d e n t a   G r u d z i ą d z a

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania

przestrzennego obejmującego obszar położony pomiędzy ulicami  Rydygiera, Rowem Hermana, granicą administracyjną miasta,  Jaskółczą 
i Warszawską w Grudziądzu

 

            Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 717, z 2004 r. z późn. zm.), zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miejską Grudziądza Uchwały Nr VIII/46/11 z dnia 27 kwietnia 2011r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszar położony pomiędzy ulicami  Rydygiera, Rowem Hermana, granicą administracyjną miasta,  Jaskółczą  i Warszawską w Grudziądzu.

           Zainteresowani  mogą  składać  wnioski  do  wyżej  wymienionego  planu miejscowego. Wnioski należy składać na piśmie w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu, Wydział Budownictwa i Planowania Przestrzennego pok. 317, Biurze Obsługi Interesanta lub wysyłając na adres ul. Ratuszowa 1, w terminie 21 dni od ukazania się ogłoszenia.

            Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.                   

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Aleksandrowicz 12-05-2011 14:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 12-05-2011
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Aleksandrowicz 12-05-2011 14:02