herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia dot. wykonania tablicy informacyjnej i pamiątkowej dla projektu pn. "Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul. Waryńskiego 32-36 w Grudziądzu"

Zamawiający tj. gmina - miasto Grudziądz informuje o zamiarze udzielenia zamówienia w trybie zapytania ofertowego dotyczącego wykonania tablicy informacyjnej i pamiątkowej dla projektu pn. „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej  przy ul. Waryńskiego 32-36 w Grudziądzu” (współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013).

Niniejsze zamówienie zostanie udzielone w oparciu o zasady określone w pkt. V ppkt. 2 „Wytycznych w sprawie realizowania zamówień współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w stosunku do których beneficjenci nie są zobowiązani do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych” (wersja 7 z dnia 4 października 2012 roku).

W dniu 23 października 2013 roku Zamawiający zamierza skierować drogą e-mailową poniższe zapytanie ofertowe do co najmniej trzech wykonawców.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Gołąb 23-10-2013 11:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 23-10-2013
Ostatnia aktualizacja: Wojciech Gołąb 23-10-2013 11:28