herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia: audyt zewnętrzny projektu "Budowa dodatkowych pasów ruchu w ciągu drogi wojewódzkiej 534 oraz przebudowa skrzyżowania ulic Warszawskiej i Rydygiera w Grudziądzu"

Zamawiający tj. gmina - miasto Grudziądz informuje o zamiarze udzielenia zamówienia w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi audytu zewnętrznego projektu „Budowa dodatkowych pasów ruchu w ciągu drogi wojewódzkiej 534 oraz przebudowa skrzyżowania ulic Warszawskiej i Rydygiera w Grudziądzu” (współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego na lata 2007-2013).

Niniejsze zamówienie zostanie udzielone w oparciu o zasady określone w pkt. V ppkt. 2 „Wytycznych w sprawie realizowania zamówień współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w stosunku do których beneficjenci nie są zobowiązani do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych” (wersja 7 z dnia 4 października 2012 roku).

Szczegóły dotyczące ww. zamówienia, w tym sposób, miejsce i termin składania ofert przez zainteresowanych Wykonawców - znajdują się w Zapytaniu ofertowym, które można pobrać poniżej.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Gołąb 06-05-2014 11:00
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 06-05-2014
Ostatnia aktualizacja: - 06-05-2014 11:00