herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Konsultacje projektu uchwały w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2015 rok

Wydział Spraw Społecznych informuje, iż Prezydent Grudziądza zarządził przeprowadzenie konsultacji projektu uchwały w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2015 rok.

Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 z późn. zm.) prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym na terenie gminy – miasto Grudziądz.

Uprawnione organizacje i podmioty mogą zgłaszać uwagi i opinie, które należy składać pisemnie wraz z uzasadnieniem proponowanych zmian w terminie od 17 listopada 2014 r. do 28 listopada 2014 r. w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ngo@um.grudziadz.pl.

W załączeniu znajduje się Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji wraz z projektem uchwały Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2015 rok.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Katarzyna Żłobińska 17-11-2014 08:16
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 17-11-2014
Ostatnia aktualizacja: - 17-11-2014 08:16