herb Grudziądza
Logo BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
gmina-miasto Grudziądz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Logo ePUAP
panorama Grudziądza

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia: audyt zewnętrzny projektu "Rewitalizacja Góry Zamkowej w Grudziądzu w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Grudziądza na lata 2009 - 2015"

Zamawiający gmina - miasto Grudziądz, informuje o zamiarze udzielenia zamówienia w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi audytu w ramach projektu "Rewitalizacja Góry Zamkowej w Grudziądzu w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Grudziądza na lata 2009 - 2015" (współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013).

Niniejsze zamówienie zostanie udzielone w oparciu o zasady określone w pkt. III ppkt. 3 „Wytycznych w sprawie realizowania zamówień współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w stosunku do których beneficjenci nie są zobowiązani do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych” (wersja 8 z dnia 23 grudnia 2014 roku).

W dniu 19 stycznia 2015 roku Zamawiający zamierza skierować drogą e-mailową poniższe zapytanie ofertowe do co najmniej trzech wykonawców.

Szczegóły dotyczące ww. zamówienia, w tym sposób, miejsce i termin składania ofert przez zainteresowanych Wykonawców - znajdują się w Zapytaniu ofertowym, które można pobrać poniżej.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Gołąb 19-01-2015 14:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 19-01-2015
Ostatnia aktualizacja: Wojciech Gołąb 19-01-2015 14:19